22 lipca 2024
Telewizor Philips 65PUS7805 czarny

Telewizor Philips 65PUS7805 czarny

Telewizor Philips 65PUS7805 czarny posiada zapewne większość domostw w Polsce. Czy jest on jednak dzisiaj w ogóle do czegoś potrzebny? Istnieje przecież wiele urządzeń alternatywnych, na których cieszyć się możemy serialami, filmami czy też ulubionymi programami sportowymi. Smartfony, tablety czy też laptopy to główni, obecni na rynku rywale telewizorów, którzy z powodzeniem przejmują grono potencjalnych klientów. Oferują przecież znacznie więcej niżeli pudło zajmujące ogrom miejsca w mieszkaniu.

Prócz bowiem już wspomnianych, telewizyjnych funkcji, smartfony i laptopy posłużyć nam mogą do załatwienia praktycznie każdej sprawy. Mamy tutaj na myśli chociażby wysłanie wiadomości do znajomych, zagranie w ulubione gry czy też przeglądanie niesamowicie popularnych dziś social media. Czy na telewizorach możemy takie oraz inne czynności załatwić? Bardzo wątpliwe, choć może jednak? Telewizory bowiem rozwijają się wraz z postępującą technologią, stąd nie do końca jasno da się określić, czy są całkowicie zbędne. Tak więc, czy warto wydawać dziś kilka tysięcy złotych na nowy telewizor? O tym i o innych sprawach związanych z tymże urządzeniem więcej powiemy w dalszej części artykułu.

Stara forma – nowe funkcje

Telewizory zmieniły się w znaczący sposób porównując ich formę do kilkunastu lat temu. Nie służą już jedynie do odtwarzania kilku wybranych programów telewizyjnych, lecz posiadają wiele dodatkowych funkcji pozwalających użytkownikowi na czerpanie jeszcze większej radości z ich użytku. Przykładem tutaj może być chociażby opcja Smart TV, o której więcej powiemy w dalszej części artykułu. Co jednak więcej zaoferować mogą nam współczesne telewizory? Prócz klasycznej transmisji filmów, coraz popularniejsza staje się funkcja 3D. Potrzebne jest do niej specjalnie do tego przystosowane urządzenie wraz z okularami. Możemy więc cieszyć się wręcz kinowymi wrażeniami w swoim własnym domu. Co więcej jednak, telewizory są coraz częściej wybierane przez graczy jako swego rodzaju monitor do konsol. Xbox, Playstation czy też inne urządzenia wymagają bowiem dużego ekranu, by odtwarzać na nich najnowsze produkcje. Użytkownik więc jest w stanie końcowo otrzymać swoją ulubioną grę w świetnej jakości i płynności. Szczególnie dobrze w takim wypadku sprawdzają się telewizory powyżej 60 cali. Ich wielkość bowiem umożliwia zaznanie całkowicie nowych wrażeń, a przyjemność z przechodzenia kolejnego poziomu z pewnością wzrośnie. Jaki więc model wybrać, by sprawdził się w grach oraz filmach? Z pomocą przychodzi tutaj firma Philips oraz ich produkt, jakim jest telewizor 65PUS7805, o których więcej informacji znajduje się poniżej.

Wiele funkcji niskim kosztem

Telewizor Philips 65PUS7805 czarny
Telewizor Philips 65PUS7805 czarny

Telewizor Philips 65PUS7805 pozwoli wejść użytkownikowi w nowy wymiar oglądania. Składa się na to wiele czynników, o których teraz opowiemy. Jako iż mówimy o telewizorze, warto zacząć od jego najważniejszego aspektu, jakim jest obraz. Mamy tutaj bowiem do czynienia z ekranem obsługującym najnowsze technologie takie jak 4K, HDR10+ oraz Dolby Vision. Spodziewać się więc możemy świetnego kontrastu, głębokich kolorów oraz po prostu krystalicznego obrazu. Natomiast o płynność zadba nowoczesny procesor Philips P5, który potrafi osiągać wysokie wyniki w testach wydajności. Jak natomiast wygląda sprawa z równie ważnym aspektem co obraz, czyli dźwiękiem? Wspomniana już uprzednio technologia Dolby zadba także o najwyższą jakość audio. Przestrzenny, czysty, pełen głębi – to tylko niektóre określenia, które opisać mogą dźwięk wydobywający się z głośników telewizora Philips 65PUS7805. To jednak nie koniec korzyści płynących z posiadania akurat tego modelu. Do dyspozycji użytkownika oddano także system Ambilight. Na czym on polega? Wokół krawędzi telewizora umieszczone zostały inteligentne diody LED, które współdziałają wraz z ekranem dostosowując swoje oświetlenie do ukazywanego na nim obrazu. Pozwala to na stworzenie unikalnego klimatu, który mówiąc szczerze: urzeka! W telewizorze Philips została także ujęta funkcja sterowania głosem. System Alexa spełni prośbę o przełączenie kanału, podłączenie konsoli czy też wszelkie manipulacje światłami oraz głośnością urządzenia. Ważną także opcją jest Smart TV, dzięki której telewizor staje się inteligentny. Czym jest to określenie?

Inteligentne urządzenia

Funkcja Smart TV umożliwia połączenie telewizora z siecią, a tym samym szereg dodatkowych możliwości, zazwyczaj niedostępnych w starszych urządzeniach. Możemy więc przeglądać przeróżne strony oraz korzystać z serwisów filmowych czy też muzycznych. Netflix, HBO, Spotify to tylko niektóre przykłady platform, które uruchomić możemy na naszym telewizorze. Smart TV stworzone jest więc dla osób, które nie chcą mieć żadnych ograniczeń w aspektach telewizyjnych i internetowych. Telewizor Philips 65PUS7805 posiada wspomnianą usługę, a dostać go już możemy za niecałe 3000 złotych. Telewizor więc nie jest, jak to wiele osób mogłoby powiedzieć, przeżytkiem, lecz wciąż warto jest takowy posiadać w domu. Warto jednak wybrać nowoczesny, który będzie na miarę dzisiejszych czasów.