17 czerwca 2024
Telewizor 55 LG 55LW340C – wszechstronność zastosowania

Telewizor 55 LG 55LW340C – wszechstronność zastosowania

Nowoczesny telewizor 55 LG 55LW340C – wszechstronność zastosowania to wielofunkcyjne urządzenie z nowoczesnym wyświetlaczem. Tutaj, w przeciwieństwie do innych urządzeń, wprowadzony jest wszechstronny design i obrazy w wysokiej rozdzielczości. Potężny procesor zapewnia doskonały kontrast i balans kolorów, a wysokiej klasy system audio z potężnymi głośnikami, zapewnia czysty dźwięk przestrzenny, który zwiększa realizm wideo. Tak cenne parametry spełniają wymagania komercyjnych obiektów, dlatego urządzenie znalazło szerokie zastosowanie w dobrych hotelach.

Telewizor 55″ LG 55LW340C – wszechstronność

Telewizor LG 55LW340C oparty jest na nowoczesnej matrycy o szerokich kątach widzenia i naturalnej reprodukcji kolorów. W trybie Public Display użytkownik może zablokować określone funkcje urządzenia, a także zabronić zmiany kanałów i podłączania zewnętrznych źródeł sygnału, czy też ustawić limity głośności. Dodatkowo telewizor zapewnia możliwość stworzenia powitalnego wygaszacza ekranu, statycznego obrazu lub krótkiego wideo. Dzięki temu można go zainstalować w miejscach publicznych, na przykład w hotelach, centrach handlowych, sklepach, restauracjach i innych. To uniwersalny telewizor komercyjny do różnego przeznaczenia w doskonałej jakości odtwarzania i pięknym designie.

Zaawansowana konfiguracja

Telewizor LG obsługuje podłączenie zewnętrznych głośników i kontrolerów z interfejsem RS-232. Złącze USB umożliwia odtwarzanie multimediów z cyfrowych urządzeń magazynujących bez użycia zewnętrznych odtwarzaczy. Podłączanie USB znacznie ułatwia ustawianie parametrów w wielu podobnych telewizorach. Aby to zrobić, wystarczy zapisać profil ustawień na dysku flash USB, a następnie podłączyć go do każdego urządzenia i skopiować dane a cała procedura trwa nie dłużej niż minutę. Zewnętrzny zestaw głośnomówiący to kolejna funkcja a zarazem zaleta telewizora LG 55LW340C. Dodatkowy głośnik umożliwia słuchanie programu telewizyjnego z innego miejsca w pokoju. Nawet w łazience można słyszeć i kontrolować poziom dźwięku telewizora.

Telewizor 55″ LG 55LW340C posiada nietuzinkowy design

Telewizor LED LG to nowoczesny model do średnich i dużych pomieszczeń, wykonany w stylowej i ergonomicznej konstrukcji. Ultracienki korpus urządzenia idealnie łączy się z produktywnym wyposażeniem, a podświetlenie LED zapewnia niskie zużycie energii i doskonały kontrast. Technika odtwarza wideo w rozdzielczości Full HD, powoduje, że obrazy mają zwiększoną jasność i realizm. Telewizor 55LW340C posiada najszerszy kąt widzenia, co zapewnia komfort oglądania z każdego miejsca w pomieszczeniu. Mocne głośniki funkcjonalnie obsługują zarówno dźwięk stereo jak i dźwięk przestrzenny. Model jest wyposażony we wbudowany tuner cyfrowy i może odtwarzać pliki z nośników USB.

Cechy charakterystyczne

 • Rozmiar ekranu: 55 cali
 • Typ matrycy – Slime Direct LED
 • Rozdzielczość – 1920 X 1080 PX
 • Standard rozdzielczości – FULL HD
 • Typ podświetlenia: Edge LED
 • Wielkość – 1241 mm, 775 mm, 216 mm.

Telewizor 55″ LG 55LW340C dla biznesu

Telewizor LED LG to niezbędny komercyjny telewizor do uniwersalnego użytku. Telewizory LG zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o środowisku hotelowym i biznesowym. Dzięki prostemu, przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi oraz znakomitym obrazom i filmom, LW340C ułatwia komunikację firmom i ich docelowym odbiorcom.

Telewizor LG 55LW340C LED posiada zamontowane złącze HDMI, pozwala to na obsługiwanie sygnałów video o różnej rozdzielczości: od standardowej po bardzo dużą. Ponadto obsługuje standardowe a także bardziej rozbudowane kanały sygnałów audio. Interfejs HDMI wyróżnia się wieloma pozytywnymi cechami, takimi jak na przykład: przepustowość do 5 gigabajtów, tylko jedno złącze, dobra komunikacja między telewizorem i źródłem obrazu.

Jakie zadania spełnia telewizor LG 55LW340C?

 • Ekran – komercyjny telewizor umożliwia urozmaicenie wiadomości powitalnych w pokojach hotelowych za pomocą powtarzających się obrazów i filmów w różnych formatach, aby klienci czuli się jeszcze bardziej komfortowo. To przyciąga gości a także pozostawia miłe wspomnienia z pobytu w hotelu.  
 • Głośnik zewnętrzny – funkcja podłączenia głośników zewnętrznych pozwoli użytkownikom cieszyć się ich dźwiękiem.
 • Multi IR – funkcja Multi IR pomaga wyeliminować nakładanie się sygnałów z pilotów w pomieszczeniach z wieloma telewizorami. Ten system działa z telewizorami LG tego samego modelu.      
 • Automatyczne odtwarzanie przez USB + – utworzenie listy odtwarzania zawierającej wybrane filmy, muzykę i / lub zdjęcia Zapisywanie na pamięci USB, a następnie podłączanie pamięć USB do telewizora, aby odtwarzać sekwencyjnie.
 • Harmonogram – istnieje możliwość utworzenia harmonogramu dla swojego telewizora. Ustawiania godziny otwarcia, a telewizor włączy się i wyłączy o zaplanowanej godzinie.    

Prosta i wydajna konserwacja telewizora w hotelach

Tryb hotelowy umożliwia sterowanie ustawieniami telewizora we wszystkich pokojach, w tym wyborem kanałów i głośnością. Można zapobiec niewłaściwemu użyciu, ograniczyć poziomy głośności lub przywrócić domyślne ustawienia dowolnego telewizora. Autodiagnostyka umożliwia obsłudze serwisowej szybką i łatwą identyfikację problemów technicznych w telewizorze przez USB.